Starosti přenechali někomu jinému

Altus Vario v cloudu je vhodné pro všechny firmy, od účetní firmy zpracovávající účetnictví pro množství klientů, po malé rodinné centrum - nemusí mít starosti se správou sítí ani s hardwarem. Jaké výhody jim cloud poskytuje?

Smart Media (Chytré podnikání)

Smart Media je účetní a poradenská firma, která poskytuje komplexní služby v oblasti administrativy pro podnikatele. Svým klientům zajišťuje podporu v oblasti účetních systémů, bankovnictví a dalších administrativních programů.

Rozhodli se pro Altus Vario ve formě cloudu, aby zajistili stálý provoz svých služeb. Dříve trávili více času správou sítě a odstraňováním problémů v ní. Nové cloudové řešení jim nabízí stabilní technologii, která minimalizuje výpadky.

Pro zpracování účetnictví svým klientům využívají modul Účetnictví, který je pravidelně aktualizován s ohledem na legislativu a nabízí kompletní a přehledné vedení účetnictví či zpracovávání DPH.

Outsourcování služeb pomocí cloudu usnadnilo uživatelům práci a nyní se mohou plně věnovat zákazníkům.

A centrum - podpora rodiny

Rodinné centrum - A centrum nabízí množství vzdělávacích a pohybových programů pro páry připravující se na početí dítěte, pro těhotné ženy a jejich partnery, pro rodiče s dětmi i širokou veřejnost.

K administrativní práci, hlavně evidenci veškerých informací, si vybrali Altus Vario. Aby se nemuseli starat o hardware a s tím související údržbu, zvolili cloudové řešení. Pomocí Adresáře a provázaných agend mají nyní přehled o všech svých zákaznících i službách. Jedním kliknutím mohou zjistit všechny kontakty, podrobné informace, uložené dokumenty či účty související s daným klientem.

Veškeré starosti s údržbou a hardwarem jim díky cloudu odpadly a svoji pozornost mohou věnovat kurzům pro těhotné a maminky s dětmi.

11 | 2013

V Altus Vario můžete přímo obsluhovat účty České spořitelny

Propojili jsme Altus Vario s BUSINESS 24 Databanking od České spořitelny. Od nyní díky tomu můžete využít BUSINESS 24 Databanki...
10 | 2013

Účtování mezd firmy Petrotrans ve Variu pro více jak 200 zaměstnanců v řádu minut

Firma Petrotrans je významným českým dopravcem, který se zabývá automobilovou cisternovou dopravou – přepravou pohon...
9 | 2013

Altus Vario zjednodušilo procesy ve firmě Novobal

Jednoduché propojení mezi e-shopem a informačním systémem získala firma Novobal pomocí komunikačního můstku. Zmenšili tím objem ...
8 | 2013

Také vám pomůžeme s pravidelnou fakturací

V moderní firmě manGoweb, s.r.o. sídlící v centru Prahy je díky softwaru Altus Vario sloučeno několik současně používaných a po...
5 | 2013

Bereme to od podlahy

Pomáháme zvýšit spokojenost zákazníků i pracovníků v J&J Renova . Altus Vario zrychluje a zjednodušuje procesy, které jsou ...

Zasílat novinky


Články podle témat

Archiv novinek

2018

Srpen (1 příspěvek)
Březen (4 příspěvky)
Únor (5 příspěvků)
Leden (3 příspěvky)

2017

Prosinec (2 příspěvky)
Listopad (2 příspěvky)
Říjen (4 příspěvky)
Září (2 příspěvky)
Srpen (2 příspěvky)
Červenec (5 příspěvků)
Červen (1 příspěvek)
Květen (3 příspěvky)
Duben (4 příspěvky)
Březen (3 příspěvky)
Únor (2 příspěvky)
Leden (4 příspěvky)