Spravujte vaše podnikání bez omezení

Kreativní výlohy nebo také účtování fotovoltaických elektráren, s tím vším vám Altus Vario pomůže třeba tak, jako našim novým zákazníkům - firmám Ve výloze, EOGEN a Dagmar Horáčková.

Ve Výloze

Firma Ve výloze se zaměřuje na návrhy a realizaci obchodních výloh. Profesionální výlohou zvyšují prodej a zlepšují vnímání obchodu. Kreativní část je velmi důležitou součástí jejich práce. Aby měli prostor pro nápady a čas probírat se zákazníky jejich potřeby, používají Altus Vario v cloudu, díky kterému se nemusí starat o správu sítě ani hardware. Vario jim poskytuje okamžitý přehled o zásobách ve skladu a nabízí jednoduché vedení zakázek. V zakázkách zpracovávají nabídky a poptávky. Podle zadaného stavu okamžitě zjistí, které už jsou hotové a které čekají na zpracování. Cloudové řešení zajišťuje dostupnost dat Varia z jakéhokoliv místa. Přistupovat mohou také z počítačů Apple.

EOGEN

Hlavní náplní firmy Eogen je správa a účtování fotovoltaických elektráren. Zaměřují se na pravidelný servis a údržbu, vzdálený dohled, elektromontážní a stavební práce, administrativní činnost, auditorskou činnost, údržbu pozemku a areálů, zajištění ostrahy a další nestandardní služby. 

Altus Vario využívají především ke zpracování účetnictví zákazníků. Mohou vést neomezené množství firem a každé spravovat účetnictví dle jejího individuálního nastavení. V agendách Přijaté a Vydané doklady přehledně evidují veškeré podklady, které pak následně zaúčtují v účetnictví.

Dagmar Horáčková – Prádlo

Firma se specializuje na prodej rozmanitého sortimentu spodního prádla. Svůj obchod rozšiřují a pro správu vyžadují komplexní systém, který jim dovolí řídit celou obchodní agendu přehledně na jednom místě.

V Altus Vario zpracovávají veškerou firemní agendu včetně prodejní části. Pro své zákazníky připravují také zákaznické karty, s kterými lze, díky Variu, automaticky načítat věrnostní slevy. Vybraným kontaktům, například důležitým zákazníkům, mohou stanovit speciální ceníky s individuálními slevami či podmínkami. Nastavení se provede jednoduše v modulu (Sklad) a vše pracuje nadále automaticky.

1 | 2014

Spojili jsme síly se silným hráčem

Spojení se silným strategickým partnerem přinese uživatelům Altus Vario zlepšení software.
12 | 2013

Starosti přenechali někomu jinému

Altus Vario v cloudu je vhodné pro všechny firmy, od účetní firmy zpracovávající účetnictví pro množství klientů, po malé rodinné...
11 | 2013

V Altus Vario můžete přímo obsluhovat účty České spořitelny

Propojili jsme Altus Vario s BUSINESS 24 Databanking od České spořitelny. Od nyní díky tomu můžete využít BUSINESS 24 Databanki...
10 | 2013

Účtování mezd firmy Petrotrans ve Variu pro více jak 200 zaměstnanců v řádu minut

Firma Petrotrans je významným českým dopravcem, který se zabývá automobilovou cisternovou dopravou – přepravou pohon...
9 | 2013

Altus Vario zjednodušilo procesy ve firmě Novobal

Jednoduché propojení mezi e-shopem a informačním systémem získala firma Novobal pomocí komunikačního můstku. Zmenšili tím objem ...

Zasílat novinky


Články podle témat

Archiv novinek

2018

Srpen (1 příspěvek)
Březen (4 příspěvky)
Únor (5 příspěvků)
Leden (3 příspěvky)

2017

Prosinec (2 příspěvky)
Listopad (2 příspěvky)
Říjen (4 příspěvky)
Září (2 příspěvky)
Srpen (2 příspěvky)
Červenec (5 příspěvků)
Červen (1 příspěvek)
Květen (3 příspěvky)
Duben (4 příspěvky)
Březen (3 příspěvky)
Únor (2 příspěvky)
Leden (4 příspěvky)