Různými cestami k efektivnímu podnikání

Účetní firma Prekos a výrobní firma Brudra využívají Vario odlišnými způsoby, přesto jim ale vždy nabízí efektivní podporu pro jejich podnikání. Jak Vario řeší jejich potřeby?

Prekos

Firma Prekos se zabývá především vedením účetnictví, ale zajišťuje také servis ve zpracování mzdové agendy, vyřizování záležitostí s finančními úřady a ostatními subjekty, zajištění auditu, metodické vedení, poskytování informací o nových právních předpisech a poradenství v oblasti daní.

Altus Vario ve verzi 12 využívají k efektivnímu vedení účetnictví a dalších agend. Modulu Účetnictví, které dovoluje zpracovávat také daňovou evidenci nebo vést účetnictví neomezenému počtu firem, důvěřují. Pravidelné aktualizace obsahují současnou legislativu a jsou zárukou spolehlivých výsledků, potažmo spokojených zákazníků.

Brudra

Česká firma Brudra vyrábí a dodává veškerý sortiment pracovního oblečení – trika, polokošile, mikiny, vesty, bundy, čepice, ochranné pomůcky i obuv. Brudra provozuje několik kamenných prodejen, mezi nimi i největší prodejnu pracovních pomůcek v Čechách. Prodej pracovních oděvů realizuje také skrz e-shop. Značka Brudra je dostupná i v marketech Baumax, Bauhaus, OBI, Globus, Makro či Hornbach.

Zpřehlednit a ulehčit podnikání pomáhají moduly Prodejna a Výroba. Prodejna zaručuje rychlou a jednoduchou obsluhu zákazníků. Není problém přerušit odbavování jednoho zákazníka, obsloužit druhého a vrátit se k výchozímu. Modul Výroba je sofistikovaný systém, který ve firmě Brudra řeší proces výroby od zadání zakázky až po její fakturaci. Díky jednoduché rozšiřitelnosti Varia používá firma velké množství tiskových formulářů a sestav vytvořených přímo na míru.

2 | 2014

Spravujte vaše podnikání bez omezení

Kreativní výlohy nebo také účtování fotovoltaických elektráren, s tím vším vám Altus Vario pomůže třeba tak, jako našim novým zá...
1 | 2014

Spojili jsme síly se silným hráčem

Spojení se silným strategickým partnerem přinese uživatelům Altus Vario zlepšení software.
12 | 2013

Starosti přenechali někomu jinému

Altus Vario v cloudu je vhodné pro všechny firmy, od účetní firmy zpracovávající účetnictví pro množství klientů, po malé rodinné...
11 | 2013

V Altus Vario můžete přímo obsluhovat účty České spořitelny

Propojili jsme Altus Vario s BUSINESS 24 Databanking od České spořitelny. Od nyní díky tomu můžete využít BUSINESS 24 Databanki...
10 | 2013

Účtování mezd firmy Petrotrans ve Variu pro více jak 200 zaměstnanců v řádu minut

Firma Petrotrans je významným českým dopravcem, který se zabývá automobilovou cisternovou dopravou – přepravou pohon...

Zasílat novinky


Články podle témat

Archiv novinek

2018

Srpen (1 příspěvek)
Březen (4 příspěvky)
Únor (5 příspěvků)
Leden (3 příspěvky)

2017

Prosinec (2 příspěvky)
Listopad (2 příspěvky)
Říjen (4 příspěvky)
Září (2 příspěvky)
Srpen (2 příspěvky)
Červenec (5 příspěvků)
Červen (1 příspěvek)
Květen (3 příspěvky)
Duben (4 příspěvky)
Březen (3 příspěvky)
Únor (2 příspěvky)
Leden (4 příspěvky)