Přínos nasazení ERP/CRM sytému Altus Vario má ve jmenovaných firmách společné atributy

V poprázdninové aktualitě bychom vás rádi seznámili s vybranými implementacemi ekonomického systému Altus Vario, které naši specialisté dokončili ve společnostech REFI PLUS, s.r.o., TZTRANSPORT, s.r.o., CZECHGASTRO, s.r.o. a TRIVERO, s.r.o.

  • sjednocení systému,
  • uspořádání obchodních procesů,
  • jednodušší práce s doklady,
  • zrychlení práce s obchodními případy, ať už se jedná o přímý prodej nebo prodej na zakázku,
  • veškeré potřebné informace na jednom místě.

 

Použitá řešení

  • Tisk štítků je rozšiřující doplněk, který si firmy velmi pochvalují. „Umí“ tisknout štítky k produktům nad všemi doklady s položkami i nad katalogem. Urychluje práci s vystavením a označením zboží.
  • Kontrola ceny příjmu je doplněk, který dokáže „hlídat“ na základě nastavení marži či rabat u jednotlivých příjmů a položek (automaticky kontroluje ceny přijímaného zboží), zároveň umožňuje na základě ceny příjmu aktualizovat cenu prodejní v katalogu nebo v ceníku.
  • Manager je standardní součástí systému Altus Vario. Modul slouží k rozšířenému zobrazení a tisku manažerských výstupů vázajících se k aktuálnímu obchodnímu kontaktu.

 

Přehled společností

REFI PLUS, s.r.o.

Systém Altus Vario byl nasazen včetně událostního doplňku Kontrola ceny příjmu, který je vhodný pro všechny uživatele, kteří naskladňují více položek a dle ceny přijatého zboží rovnou aktualizují prodejní ceníky. Firma využívá též doplněk Štítek katalog k tisku štítků k produktům ze všech agend modulu Sklad, Vydané doklady, Přijaté doklady a Zakázky. 

Společnost REFI PLUS se zabývá navrhováním a realizací interiérů soukromých domů i bytů, komerčních prostor, restaurací a hotelů. Zároveň působí v oblasti pojištění osob, majetku, nemovitostí a zajišťuje profinancování koupě jakékoliv nemovitosti na území ČR.

TZTRANSPORT, s.r.o.

Z kompletu programu Altus Vario využívají především moduly Účetnictví a Mzdy. Modifikace polí dokladu Zakázka odrážejí specifické potřeby zákazníka podnikajícího v tuzemské i mezinárodní dopravě. Údaje zadané na zakázce se exportují pomocí šablon do MS Word.

Mezi hlavní činnosti firmy TZTRANSPORT patří přeprava těžkých a nadrozměrných nákladů mezi státy EU i ostatními státy Evropy, mimo Ruska a států bývalého Sovětského Svazu.

CZECHGASTRO, s.r.o.

Společnost pro správu svých agend používala především MS Excel. Po implementaci systému v SQL verzi s terminálovým přístupem k aplikaci Vario, využívá moduly Adresář, Banka, Vydané doklady, Přijaté doklady, Zakázky, Sklad, Pokladna a Interní doklady. Nový informační systém Altus Vario provázal zpracovávané dílčí agendy, poskytl zaměstnancům potřebné informace a nezbytný celkový přehled. 

Společnost CZECHGASTRO je obchodní firma se zaměřením na export a import mražených a chlazených potravin. Cílem firmy je poskytovat precizní služby v dodávkách co nejširšího sortimentu produktů obchodním partnerům, kterými jsou nejen tuzemské i zahraniční velkoobchody, fast foody, ale i maloobchodní řetězce, retailové řetězce a výrobny.

TRIVERO, s.r.o.

Firma doposud používala DOSový program, který nebyl příliš přehledný a uživatelský komfort byl též na nízké úrovni. Přechodem na nový informační systém se zpřehlednil sklad, stavy produktů na skladě a výrazně se zlepšil vzhled dokumentů. K zobrazení a tisku manažerských výstupů slouží managementu společnosti modul Manager, který je standardní součástí programu Vario.

TRIVERO je výrobce koupelnových a designových radiátorů včetně doplňků. Centrála a výroba sídlí na Slovensku. Společnost má dvě distribuční centra, jedno u Prahy pro distribuci v ČR a Evropě, druhé v Košicích pro distribuci na Slovensku.

5 | 2011

Z jarních implementací Altus Vario vybíráme

BALLANC board shop Vlašimská „speciálka“ nabízí vše, co je ke sportům skateboarding a snowboarding potřeba. Maji...
3 | 2011

Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

Vývojáři Altus software úspěšně absolvovali vzdělávací program, seznamující s principy objektového programování a s modelováním v...
2 | 2011

Počet uživatelů, přecházejících na Altus Vario 12, se meziročně zvyšuje

Stále větší počet našich klientů přechází, s pomocí našich konzultantů a certifikovaných partnerů, na moderní ERP/CRM systém...
1 | 2011

Altus Vario propojen s e-obchodem FastCentrik

FastCentrik je B2C řešení určené koncovým spotřebitelům. E-shop je poskytovaný formou pronájmu. Disponuje rozsáhlou f...

Zasílat novinky


Články podle témat

Archiv novinek

2018

Srpen (1 příspěvek)
Březen (4 příspěvky)
Únor (5 příspěvků)
Leden (3 příspěvky)

2017

Prosinec (2 příspěvky)
Listopad (2 příspěvky)
Říjen (4 příspěvky)
Září (2 příspěvky)
Srpen (2 příspěvky)
Červenec (5 příspěvků)
Červen (1 příspěvek)
Květen (3 příspěvky)
Duben (4 příspěvky)
Březen (3 příspěvky)
Únor (2 příspěvky)
Leden (4 příspěvky)