Do nového roku s novým software

KARPEDIA s.r.o.

Altus Vario ve firmě řeší kompletní dokladovou a účetní agendu. Karpedia se pro Altus Vario rozhodla na doporučení účetní s dlouhodobými zkušenostmi s naším software.

Firma Karpedia se specializuje na poskytování zdravotních služeb, provozuje ambulantní ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost a zaměřuje se také na dětskou kardiologii.

LOTECH DESIGN spol. s r.o.

Firma učinila radikální změnu účetního programu a pro evidenci prvotních dokladů si vybrala informační systém Altus Vario. Společnost v současné době využívá především agendu Účetnictví a zaujal ji doplněk Elektronická podání, který uživatelům umožňuje komunikovat s úřady. Do budoucna uvažuje o modulu Sklad a Výroba.

Nový klient společnosti Altus software, firma LOTECH Design spol. s r.o., se specializuje na vývoj, výrobu a následnou dodávku výstavních systémů. Jedná se především o celoskleněné výstavní vitríny a panely pro muzea, galerie apod.

ADcentrum s.r.o.

Pomocí informačního systému Altus Vario firma eviduje prvotní doklady. Pro náš software se rozhodla díky doporučení účetní firmy, která jejich doklady v modulu Účetnictví zpracovává.  

Autorizovaný dealer vozů Kia v Plzni se stal na přelomu roku novým klientem firmy Altus software. Společnost ADcentrum se specializuje na prodej a servis automobilů značky Kia a pomáhá svým zákazníkům při rozhodování se o koupi nového vozu.

12 | 2012

Vario má přehled o vašich zaměstnancích

Představujeme pomocníka pro personalistiku, nový modul, Personální management .
11 | 2012

Pracujte ještě lépe s Variem

Chcete, aby vaše práce se softwarem Altus Vario byla ještě efektivnější? Navštivte naši rubriku Tipy a triky !
9 | 2012

Plynoservis Jílek s.r.o.

Firma Plynoservis Jílek se orientuje na prodej, dovoz, odvoz, montáže a uvádění do provozu plynových, kombinovaných a elektrickýc...
5 | 2012

SEMPER CORPORATION, s. r. o.

Společnost je členěna na čtyři divize a v současné době patří k předním dodavatelům v oblasti laserových systémů, razítek a stroj...
3 | 2012

Vyzkoušejte užitečná rozšíření pro Altus Vario 12

Na oblíbenou webovou stránku programu Altus Vario 12 - stažení software jsme zařadili novou sekci Rozšiřující moduly a doplňky...

Zasílat novinky


Články podle témat

Archiv novinek

2018

Srpen (1 příspěvek)
Březen (4 příspěvky)
Únor (5 příspěvků)
Leden (3 příspěvky)

2017

Prosinec (2 příspěvky)
Listopad (2 příspěvky)
Říjen (4 příspěvky)
Září (2 příspěvky)
Srpen (2 příspěvky)
Červenec (5 příspěvků)
Červen (1 příspěvek)
Květen (3 příspěvky)
Duben (4 příspěvky)
Březen (3 příspěvky)
Únor (2 příspěvky)
Leden (4 příspěvky)