Bereme to od podlahy

Pomáháme zvýšit spokojenost zákazníků i pracovníků v J&J Renova. Altus Vario zrychluje a zjednodušuje procesy, které jsou důležité pro správný chod firmy, a tím ušetří množství času a také peněz. Jaké výhody jim Vario poskytuje?

Novým uživatelem softwaru Altus Vario se stal velkoobchodní prodejce podlahových krytin, stavební chemie a doplňkových materiálů, společnost J&J Renova. Tato firma je již deset let výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku švýcarské firmy TISCA TIARA swiss carpets.

S užíváním softwaru Altus Vario společnost výrazně urychlila proces vyřízení požadavků svých zákazníků, a to především díky modulu Sklad. Ve Variu skladníci tvoří výdejky na zboží, které jsou k dispozici i u pokladny. Chce-li zákazník ještě dokoupit zboží, položky je možné na již existující výdejku jednoduše přidávat. Teprve v kompletní podobě dochází k fakturaci skladových dokladů a jejich následné úhradě.

Dále má společnost J&J Renova dokonalý přehled o stavech dokladů, které software Vario také nabízí. Pro firmu teď není žádný problém zjistit, jaké zakázky nejsou vyřízené či vyfakturované a proč, a s pomocí průvodce pak provádět souhrnné fakturace.

Nemalým pomocníkem je také modul Adresář, kde se díky Variu zrychlil proces zadávání nových odběratelů či dodavatelů. Pomocí vyplnění jediného pole IČ se automaticky natáhnou veškerá dostupná data z obchodního rejstříku a pracovníci tak nemusí ztrácet čas s vypisováním kontaktních údajů. Nezdržují zbytečně sebe ani své spokojené klienty.

Rozšiřujeme našim uživatelům možnosti

FastCentrik a Altus Vario spolu budou komunikovat na další úrovni. Propojení na FastCentrik 2.0 bude možno využít v nejbližší době.

Altus Vario a e-shop FastCentrik spolu již dlouho spolehlivě fungují. Toto spojení usnadňuje majitelům e-shopů jejich administrativní práci. S daty je možno pracovat pouze ve Variu a následně jen aktualizovat pomocí exportu do e-shopu. Opačná aktualizace funguje také, pomocí importu dat z e-shopu do Varia.

Pro naše uživatele, kteří využívají e-shop FastCentrik společně s Variem, proto připravujeme novou bezplatnou verzi. Tato verze exportu a importu mezi e-shopem a Variem bude podporovat i verzi FastCentriku 2.0.

4 | 2013

Okamžité ověření spolehlivosti vašich kontaktů

Novela zákona o DPH přináší povinnost ověřit spolehlivost plátce DPH. Znamená to, že příjemce zdanitelného plnění ručí za nezapla...
2 | 2013

Bez starostí s hlavou v oblacích

Firma Metalfex CZ je jednou z firem, která pro řešení svých potřeb využívá software Altus Vario prostřednictvím cloudového...
1 | 2013

Do nového roku s novým software

KARPEDIA s.r.o. Altus Vario ve firmě řeší kompletní dokladovou a účetní agendu. Karpedia se pro Altus Vario rozhodla na doporu...
12 | 2012

Vario má přehled o vašich zaměstnancích

Představujeme pomocníka pro personalistiku, nový modul, Personální management .
11 | 2012

Pracujte ještě lépe s Variem

Chcete, aby vaše práce se softwarem Altus Vario byla ještě efektivnější? Navštivte naši rubriku Tipy a triky !

Zasílat novinky


Články podle témat

Archiv novinek

2018

Srpen (1 příspěvek)
Březen (4 příspěvky)
Únor (5 příspěvků)
Leden (3 příspěvky)

2017

Prosinec (2 příspěvky)
Listopad (2 příspěvky)
Říjen (4 příspěvky)
Září (2 příspěvky)
Srpen (2 příspěvky)
Červenec (5 příspěvků)
Červen (1 příspěvek)
Květen (3 příspěvky)
Duben (4 příspěvky)
Březen (3 příspěvky)
Únor (2 příspěvky)
Leden (4 příspěvky)