Přijďte na školení Varia a nechte si poradit od profesionálů

Vario má stovky funkcí, které vám usnadní podnikání. Ale jen tehdy, pokud je budete skutečně využívat. Jestli patříte k lidem, kteří před zdlouhavým studiem manuálů dávají přednost dobrému učiteli, školení ve Variu jsou pro vás to pravé.

Velký výběr témat

Nemusíte se bát, že vám komplexní kurz zabere několik víkendů. Školení jsou rozdělená podle témat, takže si vždy vyberete pouze to, které vás zajímá.

Mezi oblíbené kurzy patří například:

  • fakturace, operace prodeje,
  • skladová evidence,
  • základní školení mzdy a daňová evidence.

Ve standardní nabídce máme 15 různých témat školení. Pokud vás zajímá něco nad rámec těchto okruhů, rádi pro vás připravíme individuální školení. Stačí nám napsat na info@altus.cz.

Zájemcům nabízíme i on-line školení přes Skype, takže se můžete vzdělávat z přímo z práce nebo z domova.

Jak školení vypadá

Kurzy vede lektor přímo z Altus software, takže vás bude vyučovat odborník na slovo vzatý. Zároveň je to profesionál zvyklý vyučovat, takže se nemusíte bát, že vás zahltí přemírou technických termínů.

Podrobně s vámi probere téma kurzu a vše ukáže na příkladech. Na počítačích si hned sami ve Variu vyzkoušíte jednotlivé postupy. Školení vám zpříjemní dobrá káva a malé pohoštění.

Organizační záležitosti

Kurzy jsou ve všední dny a začínají v devět hodin ráno a obvykle končí mezi dvanáctou a čtrnáctou hodinou odpoledne. S lektorem se sejdete u nás v Praze-Vysočanech.

Lekce se konají v moderní počítačové učebně a maximální počet účastníků je deset. To je záruka toho, že se lektor může individuálně věnovat každému účastníkovi.

S parkováním si nemusíte dělat starosti, auto odstavíte přímo v areálu Altus software. Pokud jedete metrem, zvolte linku B a vystupte na zastávce Vysočanská. Přejděte park a za 5 minut jste na místě. Jestliže jedete autobusem nebo tramvají, vystupte na zastávce Nádraží Vysočany.

Dovednosti, které využijete

Školení se vyplatí. Za několik hodin se naučíte tipy a triky, které byste jinak studovali mnohem déle a vše rovnou konzultujete s lektorem.

Podívejte se na aktuálně vypsané kurzy a vyberte si ten pravý pro vás.

 

4 | 2016

Konec statisícovým ztrátám o Vánocích. Skateshopu Snowbitch se osvědčilo Vario

Bylo to jako přesednout z Wartburgu do nové Octavie. Tak mluví o přechodu na Vario obchodní ředitel Snowbitch Jiří Cafourek. Tent...
4 | 2016

Šetřete čas s klávesovými zkratkami pro Vario [infografika]

CTRL + C a CTRL + V. Klávesové zkratky umí v součtu ušetřit desítky minut. Začněte je využívat i ve Variu. Snadno si je zapamatuj...
4 | 2016

Prezident podepsal zákon o elektronické evidenci tržeb. Přečtěte si, kdy ji musíte zavést

Přijmout platbu, odeslat informace o transakci na státní správu a vydat zákazníkovi účtenku s fiskálním kódem. Tak vypadá elektro...
4 | 2016

E-shopy mají na aktualizaci obchodních podmínek už jen necelý měsíc

Zákazník tvrdí, že se výrobek pokazil, ale vy jste reklamaci neuznali. Dřív měl klient jen dvě možnosti - smířit se s tím, nebo j...
3 | 2016

Doplňte na faktury záruční podmínky nebo neformální poděkování

S Variem si své doklady přizpůsobíte na 100 %. V našem tipu zjistíte, jak na ně tisknout různé poznámky. A taky vá...

Zasílat novinky


Články podle témat

Archiv novinek

2018

Srpen (1 příspěvek)
Březen (4 příspěvky)
Únor (5 příspěvků)
Leden (3 příspěvky)

2017

Prosinec (2 příspěvky)
Listopad (2 příspěvky)
Říjen (4 příspěvky)
Září (2 příspěvky)
Srpen (2 příspěvky)
Červenec (5 příspěvků)
Červen (1 příspěvek)
Květen (3 příspěvky)
Duben (4 příspěvky)
Březen (3 příspěvky)
Únor (2 příspěvky)
Leden (4 příspěvky)