[Altus Portal] Úpravy směrnice se už nemusíte bát. V Altus Portal to zvládnete za chvíli

Děsí se toho všichni. Změní se malý detail a vy musíte připravovat novou směrnici. Pak oběhat s podpisovým archem zaměstnance a dokument pečlivě uschovat, abyste ho mohli v případě kontroly předložit. Přitom byste mohli ušetřit tolik času. Stačí používat Altus Portal.

Vytvořit novou nebo upravit stávající směrnici zvládnete za chvíli. V případě, že se jedná o nový předpis, vložíte ho do Altus Portal pomocí jednoduchého textového editoru. Následně vyberete všechny uživatele, kterých se nařízení týká.

Opozdilce upozorní e-mail

Zaměstnanci dostanou e-mail, který je na nový dokument v Altus Portal upozorní. Přečtou si ho kdekoliv, odkud se přes vzdálený přístup přihlásí do firemní sítě. Tedy třeba i doma na tabletu. Jeho přečtení pak potvrdí elektronickým podpisem – zadáním svého hesla.

Vy tak ušetříte nejen čas strávený obíháním zaměstnanců, ale získáte také přehled o tom, kdo už novou směrnici podepsal. Opozdilce přitom urgujete jen pár kliknutími. Altus Portal jim pošle upozornění, že směrnici ještě nepodepsali.

Změna už vás nezaskočí

Směrnice ale nejsou platné věčně. A i při drobné změně byste museli absolvovat nové podpisové kolečko. V Altus Portal ale snadno vytvoříte aktualizovaný dokument  a pošlete všem uživatelům, kterých se to týká, e-mail, aby podepsali novou verzi.

Uživatelé pak nemusí při drobných změnách číst celou směrnici znovu. Jednoduše si zobrazí změny a za chvíli zjistí, že se jedná třeba jen o technický detail, takže se jich změna nijak nedotkne.

Aktualizací směrnice v Altus Portal také zajistíte, že se nikde ve firmě nebude vyskytovat její stará verze. Nehrozí proto, že by se podle ní někdo řídil.

Nového zaměstnance stačí přiřadit do skupiny

Se směrnicemi lehce seznámíte i nového zaměstnance. Stačí ho při nástupu zařadit do správné skupiny uživatelů a Altus Portal mu automaticky pošle upozornění na všechny dokumenty, které se ho týkají a které má přečíst a podepsat.

Jestli vás Altus Portal zaujal a chcete se dozvědět další informace, objednat si prezentaci ve firmě nebo vyzkoušet demo verzi zdarma, kontaktujte nás.

Další články o Altus Portal

 

11 | 2015

Lahůdky z restaurace Mlsná kavka přepraví nové auto. I díky Altus software

Čerstvé suroviny do kuchyně a v ní vyrobená jídla na catering pomůže zaměstnancům restaurace Mlsná kavka převážet nový automobil....
11 | 2015

[Říjen 2015] Měsíční přehled dění v ERP systémech

Ještě než se vydáte do obchodů shánět první vánoční dárky, přečtěte si 5 zajímavých článků ze světa ERP systémů, které jsme pro v...
10 | 2015

[Altus Portal] Šetřete místo. Altus Portal vám nabízí bezpapírovou kancelář

Pořadače s firemními směrnicemi a ostatními dokumenty lemují všechny obvodové stěny místnosti, ale ten správný se vám nedaří nají...
10 | 2015

[Září 2015] Měsíční přehled dění v ERP systémech

Znáte to. Přijdete z kanceláře domů a to poslední, co chcete, je trávit další čas u počítače. Jenže ve světě ERP systémů se stále...
9 | 2015

[Srpen 2015] Měsíční přehled dění v ERP systémech

Letní dovolené už jsou za námi a všichni se pomalu vracíme do plného pracovního nasazení. Abyste se rychleji zorientovali v novin...

Zasílat novinky


Články podle témat

Archiv novinek

2018

Srpen (1 příspěvek)
Březen (4 příspěvky)
Únor (5 příspěvků)
Leden (3 příspěvky)

2017

Prosinec (2 příspěvky)
Listopad (2 příspěvky)
Říjen (4 příspěvky)
Září (2 příspěvky)
Srpen (2 příspěvky)
Červenec (5 příspěvků)
Červen (1 příspěvek)
Květen (3 příspěvky)
Duben (4 příspěvky)
Březen (3 příspěvky)
Únor (2 příspěvky)
Leden (4 příspěvky)

2016

Listopad (3 příspěvky)
Říjen (2 příspěvky)
Září (2 příspěvky)
Srpen (5 příspěvků)
Červenec (4 příspěvky)
Červen (6 příspěvků)
Květen (4 příspěvky)
Duben (4 příspěvky)
Březen (5 příspěvků)
Únor (4 příspěvky)
Leden (2 příspěvky)