[Altus Portal] Šetřete místo. Altus Portal vám nabízí bezpapírovou kancelář

Pořadače s firemními směrnicemi a ostatními dokumenty lemují všechny obvodové stěny místnosti, ale ten správný se vám nedaří najít? Vypadá takto i vaše kancelář? Pak je ten pravý čas na změnu. S Altus Portal budete mít všechny důležité dokumenty přehledně uspořádané a dosažitelné z vašeho počítače.

Znáte to. Volá vám klient a vy potřebujete rychle najít jeho objednávku a kdo ji ve vaší společnosti schválil. Jenže tuto informaci v podnikovém systému nedohledáte. Na pár kliknutí ji ale zjistíte z Altus Portal.

Altus Portal je ideální pro správu firemní dokumentace

Altus Portal ale nevyužijete jen ke správě smluv a dokumentů. Jeho funkce oceníte také v případě interních firemních dokumentů. Ať už se jedná o novou firemní směrnici, nebo pozvánku na večírek, vše budete mít na jednom místě.

V uživatelsky přívětivém prostředí, které se podobá blogovým editorům, snadno vytvoříte nový dokument, kam napíšete vše potřebné. Můžete do něj dokonce vložit obrázky, videa nebo odkazy. Dokument poté sdílíte s uživateli nebo skupinami uživatelů, které vyberete.

Komentujte nebo hlasujte

Všichni, kteří mají k dokumentu potřebný přístup, ho pak mohou připomínkovat. Dokument můžete také upravovat. Abyste se v provedených změnách snadno zorientovali, umožňuje Altus Portal sledování změn. Předejdete tak nepřehlednému škrtání v tištěné verzi a její neustálé přepisování a tištění znovu.

Pokud pak posíláte třeba pozvánku na večírek, nemusíte obcházet všechny zaměstnance jednotlivě s otázkou, zda se jim termín hodí. Jednoduše k článku přidáte anketu, ve které budou uživatelé hlasovat.

Nový zaměstnanec dostane všechny dokumenty na pár kliknutí

Při nástupu nového zaměstnance ho musíte seznámit se všemi platnými směrnicemi a pravidly. Obvykle to znamená všechny je vytisknout  a nechat podepsat.. Občas se ale stane, že na něco zapomenete, nebo pak marně hledáte, kam jste podepsané dokumenty založili. A problém je na světě.

Díky Altus Portal to už ale nemusíte řešit. Stačí nového zaměstnance přidat do příslušné skupiny a obdrží přístup ke všem potřebným dokumentům.. A navíc vám elektronickým podpisem snadno potvrdí, že se s dokumenty seznámil.

Přístup i z dovolené

Další nesporná výhoda oproti papírovým dokumentům je, že ty v Altus Portal máte přístupné stále a odkudkoliv. Stačí vám jen internetový prohlížeč. Důležitou směrnici či schvalovanou fakturu tak zobrazíte třeba i na tabletu na dovolené v Austrálii.

Jestli vás Altus Portal zaujal a chcete se dozvědět další informace, objednat si prezentaci ve firmě nebo vyzkoušet demo verzi zdarma, kontaktujte nás.

Další články o Altus Portal

 

10 | 2015

[Září 2015] Měsíční přehled dění v ERP systémech

Znáte to. Přijdete z kanceláře domů a to poslední, co chcete, je trávit další čas u počítače. Jenže ve světě ERP systémů se stále...
9 | 2015

[Srpen 2015] Měsíční přehled dění v ERP systémech

Letní dovolené už jsou za námi a všichni se pomalu vracíme do plného pracovního nasazení. Abyste se rychleji zorientovali v novin...
9 | 2015

Legislativa: Plátci DPH musí od 1. ledna 2016 podávat kontrolní hlášení

Půl milionu korun. To je pokuta, která vám od Nového roku hrozí, pokud jste plátce DPH v České republice a nepodáte kontrolní hlá...
9 | 2015

75 % pracovního úspěchu ovlivňuje optimismus. Naučte se myslet pozitivně

Lidský mozek je téměř o třetinu produktivnější, když je v pozitivním nastavení. Dlouhodobé štěstí přitom neovlivňuje vnější ...
8 | 2015

Informační systém Altus Vario pomáhá vylepšovat diagnostiku nemocí

Firma Dynex, která vyrábí vybavení do nemocničních i biologických laboratoří, potřebovala zefektivnit výrobu. Požádala proto o po...

Zasílat novinky


Články podle témat

Archiv novinek

2018

Srpen (1 příspěvek)
Březen (4 příspěvky)
Únor (5 příspěvků)
Leden (3 příspěvky)

2017

Prosinec (2 příspěvky)
Listopad (2 příspěvky)
Říjen (4 příspěvky)
Září (2 příspěvky)
Srpen (2 příspěvky)
Červenec (5 příspěvků)
Červen (1 příspěvek)
Květen (3 příspěvky)
Duben (4 příspěvky)
Březen (3 příspěvky)
Únor (2 příspěvky)
Leden (4 příspěvky)